Strona główna

    • W naszym przedszkolu odbyło się wyjątkowe spotkanie pt. „Joga, dźwięk i relaksacja”. Przedszkolaki miały okazję uczestniczyć w prostych ćwiczeniach jogi, odprężyć się przy kojących dźwiękach instrumentów oraz poznać niezwykłe brzmienie mis tybetańskich.
    • Aktualności

          • Wizyta pracownika z Nowotomyskiego Zoo

            Do naszego przedszkola zawitał wyjątkowy gość – pracownik Park Miejski - ZOO Nowy Tomyśl Podczas spotkania dzieci dowiedziały się wielu ciekawostek o zwierzętach, ich zwyczajach oraz o tym, jak wygląda codzienna praca w ogrodzie zoologicznym. Była to świetna okazja, aby poznać bliżej świat zwierząt, zadać pytania oraz rozwijać ciekawość przyrodniczą. Spotkanie z pewnością dostarczyło dzieciom wielu radości i nowych doświadczeń.

          • Dzień Kobiet w przedszkolu

            "Dzisiaj dzień piękny, uroczysty!

            Taki dzień raz się w roku zdarza,

            gdy 8 Marca z gwarem wiosny

            wytryśnie z kartek kalendarza.

            Tak, to wspaniałe, wielkie Święto,

            więc śpieszą chłopcy i panowie

            z bukietem życzeń w barwach kwiatów –

            Uśmiechnąć się do Wszystkich Kobiet".

          • „Zbiórka puzzli”

            Z radością informujemy, że nasza akcja „Zbiórka puzzli” zakończyła się sukcesem! Dzięki zaangażowaniu darczyńców udało się zebrać kilkadziesiąt zestawów puzzli, które wystawiliśmy na sprzedaż podczas kiermaszu. Wspólnie zebraliśmy zł na zakup sprzętu sportowego na przedszkolny plac zabaw! Dziękujemy!

          • Bal Karnawałowy 2026 r.

            „Od Trzech Króli po ostatki,

            Wszędzie bale i prywatki,

            Piękne stroje, dziwne maski,

            Śpiewy, tańce i oklaski.”

          • Zabawa Karnawałowa 2026

            🌼 Serdecznie dziękujemy za wsparcie (fanty) 🌼

            wszystkim Rodzicom z poszczególnych grup:

            🧚 GRUPA „SKRZATY”

            P. Wnorowskim, P. Biniek, P. Przybylak, P. Minge, P. Wlaźlak,
            P. Pierożyńskim, P. Fludra, P. Adamczak, P. Łuczak, P. Manyś,
            P. Piesik, P. Wojcieszak, P. Budzynskim

            🦋 GRUPA „MOTYLKI”

            P. Kędzierskim, P. Wojnowskim, P. Majchrzak, P. Lusina,
            P. Schapovalor, P. Galas, P. Slipachyk, P. Borowczak,
            P. Czyżewskim, P. Kędzierskim, P. Lehmann, P. Mlak,
            P. Moshora, P. Patrzała, P. Pik, P. Przybylskim,
            P. Plakhtiienko, P. Skrzypczak, P. Petrystyn,
            P. Wawrzyniak, P. Tatriuk, P. Witkowskim

          • Spotkanie z Leśnikiem Nadleśnictwa Grodzisk

            W piątek 6 lutego nasze przedszkole odwiedził, znany przez nasze dzieci, leśnik z Nadleśnictwa Grodzisk - Pan Tomasz Kałek.

            Warsztaty na temat ,,Ptasia stołówka, czyli mądre dokarmianie ptaków w zimie” miały na celu promowanie mądrego i odpowiedzialnego dokarmiania ptaków w okresie zimowym.

            Przedszkolaki dowiedziały się kiedy dokarmiać oraz czym karmić, a czego unikać.

          • Podziękowanie za wykonanie zabudowy toalet w grupie "Motylki"

            „Jakże nie pisać wierszy,

            jakże nie płonąć w podzięce,

            za dar najpiękniejszy, za SERCE”.

            Tymi słowami serdecznie dziękujemy Panu Mateuszowi Tomczakowi i Panu Maciejowi Witkowskiemu za projekt i wykonanie nowej zabudowy toalet przedszkolnych w grupie „Motylki”, które poprawiają bezpieczeństwo, funkcjonalność oraz estetykę pomieszczenia.

          • Warsztaty Pizzy

            W czwartek 29 stycznia dzieci z grup „Stokrotki”, z okazji zbliżającego się Dnia Pizzy, wzięły udział w wyjątkowych warsztatach kulinarnych w pizzerii „Pirat Pizza” w Nowym Tomyślu. Podczas zajęć przedszkolaki wcieliły się w rolę prawdziwych Kucharzy-Piratów: samodzielnie wyrabiały ciasto, formowały swoje pizze oraz ozdabiały je swoimi ulubionymi składnikami. Dzieci poznały etapy powstawania pizzy – od przygotowania ciasta, przez dobór składników, aż po wypiek. Warsztaty były wspaniałą okazją do rozwijania współpracy, cierpliwości i samodzielności, a także kształtowania zdrowych nawyków żywieniowych. Największą radość sprawiła dzieciom degustacja własnoręcznie przygotowanych wypieków. Dumne uśmiechy na twarzach uczestników były najlepszym dowodem na to, że nauka przez działanie i zabawę to prawdziwa przyjemność! Serdecznie dziękujemy pizzerii „Pirat Pizza” za mianowanie dzieci Pirat K

          • Sztuczny śnieg

            🙂Sztuczny śnieg ? Dlaczego nie! Zabawy sensoryczne w grupie “Stokrotki” Jeśli zimową porą za oknem nie ma śniegu, albo właśnie robi się plucha po roztopach, a chcielibyśmy ulepić kulki śnieżne to staje się to możliwe właśnie ze sztucznym śniegiem. Namiastkę zimy stworzyły dziś dzieci z grupy “Stokrotki”, bawiąc się sztucznym śniegiem, który własnoręcznie wykonały, wykorzystując w tym celu mączkę ziemniaczaną i wodę. Biały, miękki puch do złudzenia imitował prawdziwy śnieg i pozwolił na rozwój wyobraźni, bo tylko ona ogranicza pole do zabawy. Sensoryczne zabawy sztucznym śniegiem były niezwykłą przyjemnością dla małych rąk, wskazane zwłaszcza w ich rozwoju i ćwiczeniu motoryki, ale także w oddziaływaniu na inne zmysły. Lepienie, ugniatanie, formowanie – dokładnie te czynności wspomagają rozwój małych paluszków. Nowe doświadczenie zabawy sztucznym śniegiem sprawiło dzieciom wiele r

          • Dzień Babci i Dziadka

            W Nowotomyskim Ośrodku Kultury odbyło się wyjątkowe przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na scenie wystąpiły wszystkie dzieci z naszego przedszkola, prezentując piękne wiersze, piosenki i tańce.

            Było mnóstwo wzruszeń, uśmiechów i dumy w oczach naszych gości. Dziękujemy Babciom i Dziadkom za obecność i wspólne świętowanie tego wyjątkowego dnia

          • Nasze przedszkole odwiedziły panie ze Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej z Nowego Tomyśla

            Nasze przedszkole odwiedziły panie ze Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, które przeprowadziły dla dzieci ciekawą i dostosowaną do ich wieku pogadankę na temat profilaktyki higieny jamy ustnej oraz zasad zdrowego odżywiania. Przedszkolaki dowiedziały się, jak prawidłowo dbać o zęby, dlaczego warto myć je regularnie oraz jakie produkty sprzyjają zdrowiu. Spotkanie było nie tylko pouczające, ale także bardzo interesujące i angażujące dzieci.

          • Wycieczka do Wielkiej Fabryki Elfów w Poznaniu

            W środę 17 grudnia, dzieci z grupy " Jeżyki" oraz „Pszczółki" pojechały na wycieczkę do Poznania, do miejsca pełnego magii i dziecięcej radości czyli Wielkiej Fabryki Elfów. . Pod opieką Elfa brały udział w zadaniach uczących kreatywności i współpracy oraz emocjonujących zabawach ruchowych. Celem działania, które udało się nam wykonać było odnalezienie składników eliksiru świątecznego, który uratował Święta. Tą nowinę przedszkolaki przekazały Mikołajowi Świętemu. W nagrodę otrzymały dyplomy i upominki. Wycieczka bardzo udana

    • Partnerzy

      • {#1508} 1
      • {#1508} 2
      • {#1508} 3
      • {#1508} 4
        • Nagłówek

        • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

          Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. 

    • Facebook

    • Biuletyn informacji publicznej
    • Obecny czas

      Sobota 27.06.2026
    • Kalendarz

      • brak danych
    • Galeria zdjęć

      • brak danych
    • Zapraszamy na naszą stronę Facebooka