W naszym przedszkolu odbył się rodzinny konkurs plastyczny „Najpiękniejsza jesienna dynia”, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem dzieci i ich rodziców. Uczestnicy wykazali się niezwykłą kreatywnością, pomysłowością oraz zdolnościami artystycznymi. Powstały prawdziwe jesienne arcydzieła – dynie w przeróżnych kształtach, kolorach i formach, ozdobione naturalnymi materiałami, liśćmi, kwiatami czy błyszczącymi dodatkami.
Wszystkie prace były wyjątkowe i zachwycały swoim urokiem. Trudno było wybrać tę „najpiękniejszą”, ponieważ każda dynia miała w sobie coś niepowtarzalnego.
Z radością informujemy, że wystawę konkursowych dyń można podziwiać w Nowotomyskim Ośrodku Kultury.
Serdecznie zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego jesiennego, rodzinnego wydarzenia i wspólnego podziwiania kreatywności naszych przedszkolaków i ich bliskich!
Na zakończenie pragniemy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom konkursu – dzieciom i ich rodzicom – za zaangażowanie, wspólną zabawę oraz wspaniałe pomysły, które wniosły do naszego przedszkola tyle jesiennego ciepła i radości.