• Rada Rodziców

• Prezydium Rady Rodziców w roku szkolny 2023/2024

Dyrektor  oraz Prezydium Rady Rodziców, proszą Rodziców o włączanie się w działania na rzecz dzieci i przedszkola. Prosimy również o pomoc w organizacji różnych przedsięwzięć (zabawy, kiermasze, pikniki itp.) Swoją chęć zaangażowania prosimy zgłaszać u nauczycieli grup, dyrektora lub Przewodniczącego Rady Rodziców.Dyrektor  oraz Prezydium Rady Rodziców, proszą Rodziców o włączanie się w działania na rzecz dzieci i przedszkola. Prosimy również o pomoc w organizacji różnych przedsięwzięć (zabawy, kiermasze, pikniki itp.) Swoją chęć zaangażowania prosimy zgłaszać u nauczycieli grup, dyrektora lub Przewodniczącego Rady Rodziców.

Numer konta bankowego Rady Rodziców:

Przewodniczący:   Jakub Skrzypczak
          Zastępca:   Renata Laufer-Wolna
          Sekretarz:   Katarzyna Wojnowska
          Skarbnik:   Joanna Krzyżanek
          Członkowie:  Klaudia Majchrzak

Dziękujemy!

• Sponsorzy w roku szkolnym 2023/2024

Dziękujemy wszystkim:

• Rodzicom z przedszkola którzy wsparli naszą Zabawę Andrzejkową
        • Szkole językowej The Teacher Centrum Językowe, The Kids Centrum Językowe Mateusz Kośerb
        • Nadleśnictwo Grodzisk