• Przyjaciele naszego przedszkola

•

Zapraszamy do zapoznania się z listą osób prywatnych oraz firm, które w różny sposób pomagają naszej placówce:

Podziękowania dla Rodziców

1. Serdecznie dziękujemy Pani Katarzynie Czajkowskiej i Panu Maciejowi Łatce za zakupienie i założenie nowego oświetlenia w grupie "Biedronki".
      2. Serdecznie dziękujemy Rodzicom wszystkich przedszkolaków za przekazanie zabawek, klocków, puzzli, gier planszowych i pluszaków na kiermasz charytatywny dla Mai Tomczak ze Zbąszynia, chorującej na rdzeniowy zanik mięśni.
      3. Serdecznie dziękujemy Panu Dawidowi Dylewskiemu za ufundowanie drewnianych elementów do choinek z przeznaczeniem na kiermasz świąteczny.

Podziękowania dla firm

1. Dziękujemy firmie SOBART Centrum Usług Meblarskich w Nowym Tomyślu - Panu Łukaszowi Bartkowiakowi oraz Panu Sławomirowi Sobieskiemu - za wsparcie rzeczowe naszego przedszkola.