• Rekrutacja do Przedszkola nr 5 "Słoneczko" na rok szkolny 2023/2024

• Uwaga Rodzice!

Nabór do Przedszkoli na rok szkolny 2023/2024

Dzieci kontynuujące wychowanie przedszkolne w dotychczasowym przedszkolu nie biorą udziału w rekrutacji. Rodzice składają jedynie deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w terminie od 1 lutego do 17 lutego 2023 r. tylko w wersji papierowej (ze względu na problemy z programem Nabór).

Link do formularza: Deklaracja kontynuowania wychowania przedszkolnego

Postępowanie rekrutacyjne na wolne miejsca w przedszkolu rozpocznie się 1 marca 2023 roku. Szczegółowy harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz uzupełniającym do przedszkoli stanowi Załącznik nr 1 do Zarządzenia nr 877/2023 Burmistrza Nowego Tomyśla z dnia 09 stycznia 2023 roku.

Kandydaci, których rodzice ubiegają się o przyjęcie do przedszkola po raz pierwszy uczestniczą w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2023/2024 prowadzonym z wykorzystaniem systemu informatycznego nabor.pcss.pl/nowytomysl.

Rodzic może wybrać maksymalnie 3 placówki. Dokumenty generujemy na stronie.

Również pod tym adresem rodzice będą mogli zapoznać się z ofertą każdego przedszkola, jego dokładną lokalizacją na mapie oraz szczegółowymi zasadami postępowania rekrutacyjnego.

Szczegółowe Informacje o rekrutacji wraz z oświadczeniami do wniosku zostaną zamieszczone na stronie nabor.pcss.pl/nowytomysl/przedszkole przed dniem 1 marca 2023r.

• UCHWAŁA NR XIX/226/2020 RADY MIEJSKIEJ W NOWYM TOMYŚLU z dnia 22 stycznia 2020 r. w sprawie określenia kryteriów rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych:

Uchwała w sprawie kryteriów przyjęcia dziecka do przedszkola

• ZARZĄDZENIE NR 877/2023 BURMISTRZA NOWEGO TOMYŚLA z dnia 09 stycznia 2023 r. w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych:

Zarządzenie nr 877/2023 Burmistrza Nowego Tomyśla